Image-empty-state.png

Dolunay Varol

Yoga

Swagito Libermaster ile Aile dizimi danışmanlık eğitiminin ilk basamağını tamamladı ve 2016 yılında kendisine asistanlık yapma fırsatı buldu. Godfrey Devereux, Seane Corn, Siena Sherman,Tias Little, David Swenson, Nicole Ohme gibi dünyaca tanınmış hocalarla çalıştı.

2013 yılında Türkiye’de yoganın gelişmesi ve eğitimli yoga hocaları tarafından kitlelere aktarılması amacı ile Türkiye Yoga Eğitmenleri Derneği’nin kurucu üyeleri arasında yer aldı.

2013-2014‘ te Özge Işın ile Yoga Alianz onaylı 200 saat Temel Yoga Hocalık Eğitimi vererek 13 hatha yoga hocası yetiştirdi.

2014 yılında Zeynep Aksoy & David Cornwell'e Advayta Yoga Hocalık eğitiminde asistanlık yaptı.

2014'te çıkmış olduğu Surinam ziyareti hem Hint kültürüne olan merakını hem de yoga yolculuğunu oldukça derinleştirdi.

2015’ten beri Heybeliada’da yoga, doğal ve sürdürülebilir yaşama dair merak ve tecrübelerini paylaşmaya, sonsuz opsiyonlar arasında yolunu sadeleştirme araştırmalarına ve paylaşımlarına devam ediyor.

Zaman; değişimin, dönüşümün anahtarı. Tohumlar hazır; zamanı gelince çatlayan kabuklarından kök salarak toprağa, içlerindeki bilgelikten aldıkları güçle uzayıp güneş ışıklarına ihtiyaçları olanı alıp evrenin ihtiyaçları için çiçekler, meyveler üretmeye ve yeni tohumlar…

0532 366 66 08